13. 04. 2023

Po zimě otevíráme beachvolejbalové kurty za Oslavickou, měníme rezervační a přístupový systém

S příchodem jara jsou pro vás připraveny beachvolejbalové kurty. Novinkou pro celý sportovní areál za ZŠ Oslavická je nový rezervační i přístupový systém a zvýšení ceníku za využití těchto sportovišť.

Vážení sportovci,

od 24. 4. 2023 měníme systém rezervací a využívání sportovišť za ZŠ Oslavická, spolu s ceníkem.

Pro větší pohodlí sportovců, spouštíme nový rezervační systém na sportoviště v naší správě. Rezervaci provedete pohodlně ZDE. Stačí se registrovat, zvolit požadovaný termín využití sportoviště a uhradit poplatek přes nabitý kredit nebo jednoduše online platbou. V hotovosti budete moci zaplatit kurt stále na Happy sport clubu. Po platbě online nebo v hotovosti obdržíte do e-mailu univerzální PIN kód, který zadáte do klávesnice u vstupu do areálu. Z areálu ven se pak dostanete jednoduše stisknutím tlačítka pro odchod, které je v blízkosti branky. 

Rezervace od 24. dubna však již můžete zadávat do systému ihned.

Rezervace do 23. dubna provádějte prosím obvyklým způsobem přes hristevm.cz!

Ne už tak radostnou novinkou je zvýšení ceníku za využití sportoviště. U kurtu s umělým povrchem je to 70 Kč/hod a u beachvolejbalového kurtu je to 120 Kč/hod. Důvodem je to, že ceny provozních nákladů rostou. Na údržbě však nechceme šetřit. Chceme vám poskytnou kurty v co nejlepším stavu a zároveň zajistit jejich dlouhou životnost.

Děkujeme za pochopení a věříme, že si na nový rezervační systém rychle zvyknete a jednoduše ho budete používat i na dalších městských sportovištích.

Sportoviště VM, příspěvková organizace